Aparat pentru gatit cu aburi Black&Decker BXST800E 800W
★
★
3.88/5 (92)
Aparat pentru gatit cu aburi Black&Decker BXST800E 800WCu ajutorul aparatului pentru gatit cu aburi Black&Decker BXST800E 800W puteti gati in cel mai variat si sanatos mod. Cu ajutorul acestuia puteti gati pana la 7 portii de feluri de mancare.Garantat mancarea isi va pastra atat nutrientii si vitaminele cat si gustul deosebit.Printre principalele feluri de mancare care se pot preparata cu aparatul Black&Decker BXST800E se numara: orez peste tot felul de legume dar si multe altele.Detalii produs:Putere: 800W
Numar cosuri: 2
Lungime cablu alimentare: 0.9 m
Greutate: 2.5 kg
Capacitate: 6.5 L
Dimensiuni (cm): 29.8 x 22.5 x 32
Capacitate mare: pana la 7 portii.
Produse similare
Livrare gratuita
4.15/5
Set de gatit 5 piese Creta, Cooking by Heinner, 56x34x14.5 cm, aluminiu, verde
♡
197
359 LEI
info
Set tigai Tefal Ingenio Expertise L6509205, 3 piese
♡
233
359 LEI
info
Aparat pentru spuma de lapte ECG NM 2255 Latte Art, magnetic, 300ml, 550W, negru
269
358 LEI
Tigaie din fonta pentru pizza Lodge 38 cm L-BW15PP
258
358 LEI
Livrare gratuitaReducere 149 LEI
Set pentru gatit Berlinger Haus, Matte Green, 13 piese, aluminiu, verde mat
30%
512 LEI
28
363 LEI
Set pentru gatit Berlinger Haus, Black Rose, 13 piese, aluminiu, negru mat
30%
512 LEI
27
363 LEI
Livrare gratuita
Cratita adanca cu capac, Tefal, Unlimited, 26 cm Ø, aluminiu/titan/sticla
253
364 LEI
Livrare gratuitaReducere 26 LEI
Ceaun Cooking by Heinner, 49x23 cm, 22 L, fonta, negru
7%
391 LEI
365 LEI
Livrare gratuitaReducere 146 LEI
Tigaie Wok cu capac Berlinger Haus, Copper Touch, 24 cm, inox, argintiu
30%
499 LEI
36
353 LEI
Oala cu capac Berlinger Haus, Copper Touch, 20 cm, inox/aluminiu, argintiu
30%
499 LEI
33
353 LEI
Livrare gratuitaReducere 87 LEI
Oala, Hermia, 868ARY1308, Argintiu
20%
439 LEI
42
352 LEI
Reducere 41 LEI
11%
393 LEI
117
352 LEI
Livrare gratuitaReducere 54 LEI
Semioala cu capac, Cooking by Heinner, Dark Line, 44 x 19 cm, 23 L, aluminiu turnat, negru
14%
406 LEI
174
Placă din fontă Lore – FABINI
69
368 LEI
Tigaie inalta rotunda din fonta cu maner Lodge 30,5 cm L-10DSK3
269
349 LEI
Tava de copt inox Xavax 111503, 44.5 cm
298
349 LEI
Tava de copt inox Xavax 111504, 46.5 cm
253
Masina automata electrica pentru paste si taietei Zass ZPM 01, 180 W
243
369 LEI
Ibric de fonta pentru camping Camp Chef CC-CITP 17 x 22 x 20 cm, 2 litri
221
Plita din fonta cu 2 fete neteda si grill Lodge 42,5 x 24 cm L-DP3
248
348 LEI
Reducere 212 LEI
Soba pentru Grill, Gatit, tip Racheta, lemne
38%
559 LEI
106
347 LEI
Reducere 110 LEI
Ceaun Fontă Emailat 7,2 L – Ideal pentru Gătit Tradițional
25%
457 LEI
126
347 LEI
Tigaie adanca rotunda din fonta cu manere Lodge 33 cm L-12SKL
204
378 LEI
Reducere 20 LEI
Tava inalta dreptunghiulara din fonta 23 x 33 cm Lodge L-BW13C
6%
398 LEI
236
378 LEI
Ceaun din fonta cu capac - cuptor olandez Lodge 20 cm 1,9 litri L-8CO3
237
Reducere 85 LEI
19%
464 LEI
138
379 LEI
Reducere 60 LEI
16%
398 LEI
244
338 LEI
Set de gatit 8 piese Noble, Ambition, 16/16/20/24 cm, inox
95
337 LEI
Tigaie pentru grill Lore – FABINI
69
381 LEI
Livrare gratuitaReducere 157 LEI
Set pentru gatit Berlinger Haus, Leonardo Nordic, 13 piese, aluminiu, visiniu mat
30%
539 LEI
34
382 LEI
Set pentru gatit Berlinger Haus, Sahara Nordic, 13 piese, aluminiu, crem mat/natur
30%
539 LEI
32
382 LEI
Set pentru gatit Berlinger Haus, Sahara Marble, 13 piese, aluminiu, crem mat/marmura
30%
34
Set pentru gatit Berlinger Haus, Taupe Nordic, 13 piese, aluminiu, taupe mat/natur
30%
32
Set pentru gatit Berlinger Haus, Deep Sea, 13 piese, aluminiu, albastru mat/gri
30%
28
Oala cu capac BergHOFF, Leo Balance Moonmist, Ø24 cm, 5.5 L, aluminiu reciclat, strat antiaderent
234
336 LEI
Livrare gratuitaReducere 27 LEI
Ceaun Cooking by Heinner, 41x19.5 cm, 16 L, fonta emailata, rosu
7%
410 LEI
37
383 LEI
Reducere 257 LEI
Set oale 10 piese Herzberg HG-9016BLACK, Aluminiu cu strat anti-aderent marmura, Negru
44%
592 LEI
243
335 LEI
240
334 LEI
Semioala ovala cu capac Marble Grey, Cooking by Heinner, 37x29x15 cm, fonta emailata, gri
141
386 LEI
Cratita cu capac BergHOFF, Leo Graphite, Ø16 cm, 1.6 L, inox, gri
172
388 LEI
Oala sub presiune inox Zilan ZLN-3055, Capacitate 8L, Suplimentar capac sticla termorezistenta
251
329 LEI
244
329 LEI
218
389 LEI
Reducere 19 LEI
Tava din otel inoxidabil pentru gratar Urban, Urban Pro sau Explorer Enders 2076
6%
348 LEI
250
Reducere 19 LEI
Plita din fonta cu 2 fete neteda si grill 43 x 32 cm pentru gratar Monroe Pro 4 Enders 7893
6%