Set Oale Mici Bombate, Emailate, cu Buline, 2.5 / 3 / 4 l, 3 Bucati, Perfect Home 15%
94

Set Oale Mici Bombate, Emailate, cu Buline, 2.5 / 3 / 4 l, 3 Bucati, Perfect Home

4.26/5 (94)
Economiseste Cumpara azi si economisesti 31 LEI
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 50% mai putin decat media produselor din categoria de Oale de gatit
Pret 4.5/5
Interes 4.94/5
Discount 3.6/5
Livrare 4/5
brand: Perfect Home
magazin: trada.ro
Produs popular produs popular cu 94 vizualizari recente

Descriere

Set Oale Mici Bombate, Emailate, cu Buline, 2.5 / 3 / 4 l, 3 Bucati, Perfect Home Setul semioala bombat emailat cu buline este perfect pentru a adauga un strop de culoare si stil in birou sau acasa. Cu un design atragator si emailat de inalta calitate, aceste semioale sunt durabile si rezistente la uzura. Beneficiile lor includ faptul ca sunt usor de utilizat si pot fi reutilizate, iar punctul lor unic de vanzare consta in aspectul lor vesel si distractiv. Cu acest set, veti aduce un plus de personalitate si organizare in viata dumneavoastra. Material: otel emailat Continut: 3 bucati semioale de dimensiuni diferite Dimensiune : 20x13,5 / 18x12,5 / 16x12cm Capacitate: 4-3-2,5 l Greutate 2,22 kg Potrivit pentru: sobe pe gaz, electrice, ceramice si inductie. Curatare: cu detergent lichid neutru. Evitati utilizarea substantelor si dispozitivelor care pot provoca zgarieturi.

Caracteristici

  • Categorie: Oale de gatit
  • Marca: Perfect Home
  • Variante de culori: buline
  • Pret: 188 lei
  • Reducere: 15% (-31 lei)
  • Vanzator: trada.ro
  • Cod: 521412
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului

Livrare

  • Livrare prin curier

Plata

Compara produse similare

Oala din Otel Inoxidabil, 30 x 10 cm, 10 l, cu Capa, Perfect Home Reducere 30 LEI
4.25/5

Oala din Otel Inoxidabil, 30 x 10 cm, 10 l, cu Capa, Perfect Home

15% 208 LEI
87
178 LEI info
Oala sub Presiune din Inox, 9 l, Argintiu, Perfect Home Reducere 23 LEI
4.31/5

Oala sub Presiune din Inox, 9 l, Argintiu, Perfect Home

15% 160 LEI
111
137 LEI info
Oala din Otel Inoxidabil, 22 x 12 cm, 4.3 l, cu Capac, Perfect Home Reducere 22 LEI
4.28/5

Oala din Otel Inoxidabil, 22 x 12 cm, 4.3 l, cu Capac, Perfect Home

15% 152 LEI
86
130 LEI info
Oala din Otel Inoxidabil, 18 x 14 cm, 3.5 l, cu Capac, Perfect Home Reducere 21 LEI
4.28/5

Oala din Otel Inoxidabil, 18 x 14 cm, 3.5 l, cu Capac, Perfect Home

15% 145 LEI
84
124 LEI info
Oala Eleganta din Fonta Emailata cu Capac, 20 cm, 2 l, Turcoaz, Perfect Home Reducere 20 LEI
4.18/5

Oala Eleganta din Fonta Emailata cu Capac, 20 cm, 2 l, Turcoaz, Perfect Home

15% 141 LEI
44
121 LEI info
Oala din Otel Inoxidabil 20.5 l, Perfect Home Reducere 20 LEI
4.28/5

Oala din Otel Inoxidabil 20.5 l, Perfect Home

15% 141 LEI
85
121 LEI info
Oala cu Capac, 24 cm, 8.6 l, Alb, Perfect Home Reducere 17 LEI
4.29/5

Oala cu Capac, 24 cm, 8.6 l, Alb, Perfect Home

15% 116 LEI
81
99 LEI info
Oala Emailata cu Capac, 24 cm, 8.6 l, Perfect Home Reducere 17 LEI
4.28/5

Oala Emailata cu Capac, 24 cm, 8.6 l, Perfect Home

15% 116 LEI
79
99 LEI info
Oala Emailata cu Capac din Sticla, Green Elite, 22 cm, 3.3 l, Perfect Home Reducere 16 LEI
4.32/5

Oala Emailata cu Capac din Sticla, Green Elite, 22 cm, 3.3 l, Perfect Home

15% 109 LEI
94
93 LEI info
Oala din Inox cu Capac din Sticla, 7 l, Diametru 26.8 cm, Argintie, Perfect Home Reducere 16 LEI
4.15/5

Oala din Inox cu Capac din Sticla, 7 l, Diametru 26.8 cm, Argintie, Perfect Home

15% 109 LEI
26
93 LEI info
Oala Emailata cu Capac din Sticla, Green Elite, 20 cm, 2.5 l, Perfect Home Reducere 15 LEI
4.34/5

Oala Emailata cu Capac din Sticla, Green Elite, 20 cm, 2.5 l, Perfect Home

15% 104 LEI
111
89 LEI info
Oala Emailata cu Capac din Sticla, Lavanda, 24 cm, 5.2 l, Perfect Home Reducere 15 LEI
4.34/5

Oala Emailata cu Capac din Sticla, Lavanda, 24 cm, 5.2 l, Perfect Home

15% 104 LEI
106
89 LEI info
Oala din Inox, 7 l, cu Capac din Sticla, Perfect Home Reducere 15 LEI
4.31/5

Oala din Inox, 7 l, cu Capac din Sticla, Perfect Home

15% 104 LEI
89
89 LEI info
Oala Email cu Capac Oliva, 22 cm, 4.8 l, Perfect Home Reducere 14 LEI
4.22/5

Oala Email cu Capac Oliva, 22 cm, 4.8 l, Perfect Home

15% 97 LEI
50
83 LEI info
Oala Emailata Olive, Perfect Home, 20 cm, 5.2 l Reducere 14 LEI
4.14/5

Oala Emailata Olive, Perfect Home, 20 cm, 5.2 l

15% 97 LEI
19
83 LEI info
Oala din Inox cu Capac din Sticla, 20.8 cm, 3 l, Perfect Home Reducere 12 LEI
4.29/5

Oala din Inox cu Capac din Sticla, 20.8 cm, 3 l, Perfect Home

15% 81 LEI
77
69 LEI info
Oala din Inox cu Capac din Sticla, 16 cm, 2.4 l, Perfect Home Reducere 10 LEI
4.34/5

Oala din Inox cu Capac din Sticla, 16 cm, 2.4 l, Perfect Home

16% 65 LEI
88
55 LEI info
Garnita Emailata pentru Untura, 5 l, Negru, Perfect Home Reducere 10 LEI
4.35/5

Garnita Emailata pentru Untura, 5 l, Negru, Perfect Home

16% 65 LEI
90
55 LEI info
Oala Inox, Capac din Sticla, 18 cm, 2.5 l, Perfect Home Reducere 9 LEI
4.31/5

Oala Inox, Capac din Sticla, 18 cm, 2.5 l, Perfect Home

15% 60 LEI
77
51 LEI info
Garnita Emailata pentru Untura cu Capac 2 l, Negru, Perfect Home Reducere 7 LEI
4.24/5

Garnita Emailata pentru Untura cu Capac 2 l, Negru, Perfect Home

15% 48 LEI
47
41 LEI info
Kit Servire Gulas: Ceaun, Lingura + Suport, Inox, Perfect Home Reducere 7 LEI
4.39/5

Kit Servire Gulas: Ceaun, Lingura + Suport, Inox, Perfect Home

17% 43 LEI
97
36 LEI info
Oala sub Presiune din Inox, Perfect Home, 23 l Reducere 58 LEI
3.97/5

Oala sub Presiune din Inox, Perfect Home, 23 l

15% 413 LEI
22
355 LEI info
Garnitura Silicon pentru Oala sub Presiune, Perfect Home, 13.17 l Reducere 2 LEI
4.22/5

Garnitura Silicon pentru Oala sub Presiune, Perfect Home, 13.17 l

17% 12 LEI
22
10 LEI info
Oala sub Presiune Galaxy Lazar Chef, 27.5 cm, 12 l, Perfect Home Reducere 70 LEI
3.96/5

Oala sub Presiune Galaxy Lazar Chef, 27.5 cm, 12 l, Perfect Home

15% 496 LEI
41
426 LEI info
Oala din Inox cu Capac, 42 l, Diametru 45 cm, Argintie, Perfect Home Reducere 78 LEI
4.08/5

Oala din Inox cu Capac, 42 l, Diametru 45 cm, Argintie, Perfect Home

15% 551 LEI
113
473 LEI info
Distilator Palinca din Inox si Cupru, 58 l, Perfect Home Reducere 309 LEI
3.20/5

Distilator Palinca din Inox si Cupru, 58 l, Perfect Home

15% 2206 LEI
20
1897 LEI info
Oală Pentru Supă 11 L
4.12/5

Oală Pentru Supă 11 L

189
189 LEI info
Cratita marmorata cu capac 28 cm Carbon Pro Berlinger Haus BH 6898
4.13/5

276
187 LEI info
Cratita marmorata cu capac 30 cm RL-BR30ML Royalty Line
4.13/5

Cratita marmorata cu capac 30 cm RL-BR30ML Royalty Line

239
187 LEI info
Oala Carl Schmidt Sohn Trier. Otel Inoxidabil. 24x24 Cm. 10.5 L 075163
4.13/5

186
187 LEI info
Oala marmorata cu capac 24 cm Rose Gold Noir Berlinger Haus BH 1895
4.12/5

192
189 LEI info
Cratita marmorata cu capac 28 cm Black Silver Berlinger Haus BH 1850
4.13/5

238
187 LEI info
Cratita Marmorata 32 cm Burgundy Metalic Line Berlinger Haus BH 1264
4.13/5

255
187 LEI info
SET GATIT 10 PIESE EMAILAT , AJARA
4.12/5

SET GATIT 10 PIESE EMAILAT , AJARA

217
189 LEI info
SET GATIT 10 PIESE EMAILAT, ARIA
4.12/5

SET GATIT 10 PIESE EMAILAT, ARIA

243
189 LEI info
SET GATIT 10 PIESE EMAILAT, FABIANA
4.12/5

SET GATIT 10 PIESE EMAILAT, FABIANA

252
189 LEI info
SET GATIT 10 PIESE EMAILAT , CEREIZA
4.12/5

SET GATIT 10 PIESE EMAILAT , CEREIZA

213
189 LEI info
Oala marmorata cu capac 20cm Black Rose Berlinger Haus BH 1641N
4.13/5